İnternet Mağazası Açmak mı İstiyorsunuz?

Yazılar geri dön
internet mağazası açmak

İnternet Mağazası Açmak mı İstiyorsunuz?

Nasıl mı?

Çözüm Tekno ile işbirliği yapmak ve internet mağazası açmak son derece basittir. İnternet dünyasında hedeflediğiniz başarıya ulaşabilmeniz için ilk etapta hangi ürünleri satacağınızı belirlemeniz gerekir. Eğer hali hazırda bir satıcı iseniz zaten sanal mağazanız için satışa sunacağınız ürünleriniz hazır demektir.

Hangi ürünleri satışa sunacağınızı belirledikten sonra bu aşamadan itibaren Çözüm Tekno sizlere adım adım sanal mağazacılık sisteminizi oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. İlk etapta n11, Hepsiburada gibi platformlarda sanal mağazanız oluşturulur ve sonrasında daha yüksek oranda kar elde edebileceğiniz, kendi özel satış web sitenizin kurulumu gerçekleştirilir. Tüm bu süreçte ihtiyaç duyduğunuz entegrasyon ve diğer teknik altyapı gereksinimleri de yine Çözüm Tekno tarafından karşılanır.

Adım Adım E-Ticaret’e Başlamak

Online satış yapmak konusunda herhangi bir bilgi ya da birikiminiz olmayabilir. Biz çözüm sunmak için buradayız. Sektörde 10 yıllık bir deneyime sahip ekibimiz ile sizlere her bir aşamada yardımcı oluyoruz ve bu sayede kısa sürede mağazanızı oluşturuyorsunuz. Mağazanızda satışa sunduğunuz ürünlerinizin internet ortamındaki potansiyel müşterilerine ulaştırılabilmesi aşamasında da, satışlarınızı nasıl arttırabileceğinize dair tüm gereksinimleri de karşılamaktayız ve gereken iyileştirmeleri yapmaktayız. Bu bağlamda kısa sürede kar elde etmeye başlayacağınızın garantisini veriyoruz. Nitekim internet mağazanız a hizmetimiz dahilinde “ciro garantisi” de vermekteyiz.

İnternet üzerinden yasal bir şekilde internet mağazası açmak isteyen girişimcilerin en önemli altyapı gereksinimlerinin başında entegrasyon gelmektedir. Entegrasyon; bir satış işleminin yasal altyapı ile gerçekleştirilmesini sağlayan ve ilgili sanal mağazanızın satış otomasyonu sistemidir ki bu sistem muhasebe kayıtları ile entegre bir şekildedir. Anlaşmalı olduğumuz güvenilir sağlayıcı firma sayesinde ihtiyaç duyduğunuz entegrasyonu da sağlamaktayız. Sizler sadece ürünlerinizi sağlarsınız ve intenet mağazanız da kolayca satışlarınızı yaparsınız.

Çözüm Tekno ile Çalışmanın Avantajları Neler?

Çözüm Tekno ile çalışmanın sizlere sağlayacağı en önemli avantajların başında e-ticaret sektöründe zaman kaybetmeden internet mağazası açmak  ve satış yapmaya başlayacak olmanız gelmektedir. Nitekim sistemimizin bir diğer amacı da budur. Sektördeki yeni girişimcilerin onca bilgi ve uğraş ile zaman kaybetmesinin önüne geçerek, tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve kısa süre içerisinde satış yapmaya başlamalarını sağlayarak, kar elde etmeleridir. Bu bağlamda bizimle çalıştığınızda; pazar yerlerinde mağaza açma mesela hem n11, hepsiburada gibi platformlarda hem de sadece size özel olarak inşa edilecek e-ticaret sitesinde satışlarınıza doğrudan başlayabilecek, sizlere sağladığımız teknikler doğrultusunda satışlarınızı hızla arttırabilecek ve ilk etapta yaptığınız tüm maliyetleri, kısa sürede fazlasıyla geri alabileceksiniz.

internet Mağazası Açmak

Öte yandan;

  • Satışa sunduğunuz ürünler için profesyonel görseller sağlıyoruz.
  • Muhasebe altyapınız yok ise muhasebe altyapısı sağlıyoruz.
  • Satışlarınızı kitleye daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmeniz için belli başlı tavsiyelerde bulunup, geliştirmeler yapıyoruz.

Sonuç itibariyle Çözüm Tekno her aşamada sizinle birlikte olur ve süreci kolay, hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Üstelik hizmetimizde ciro garantisi de vermekteyiz.

Siz de Başlamaya Hazır mısınız?

Belki de yıllar boyunca internet mağazası açma fikri sadece düşüncelerinizde bir projeydi. Ancak zaman kaybettiğiniz her an, potansiyel müşteri kaybettiğinizi belirtmek isteriz. İşte bu nedenden dolayı harekete geçmenizi öneriyoruz. Henüz bir mağazası olmayan bireysel bir girişimci olabilir ya da hali hazırda bir mağazası olan orta veya büyük ölçekli bir işletme de olabilirsiniz. Biz her koşulda çözüm sunmaktayız ve internet ortamında kusursuz bir satış hizmeti verebilmenizi amaçlıyoruz.

Sahip olduğumuz 10 yıllık deneyim ile hareket ediyoruz ve e-ticaret sektörüne henüz giriş yapacaklar için kestirme yöntemi sunuyoruz. Ayrıca onlarca yöntem denediniz ve buna rağmen online satış yapmak konusunda henüz bir başarı elde edemediyseniz de, Çözüm Tekno sizleri başarıya ulaştırmaya hazırdır. Sadece ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hepsiburada Mağaza Açma için buradan takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazılar geri dön