Erdal Ahmet KESKİN – Mabro

Müşteri Yorumları

Erdal Ahmet KESKİN

Çözüm Tekno iyi ki de keşfetmişim dediğim bir sistemdir. Bu sistem e-ticaret sektöründe iyi bir yerlere gelmek isteyen herkes için en doğrusudur.

Çünkü e-ticaret sektöründe rekabet git gide arttı ve bu rekabet ortamında hedef kitleye ulaşabilmek de oldukça zor. Müşterileri güvenebilecekleri bir siteden ürünlerini satın alıyorlar. İşte bu aşamada Çözüm Tekno profesyonel çözümler sunuyor ve bu sayede kısa bir sürede profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip oluyorsunuz.

Üstelik ürünlerinizin profesyonel bir şekilde fotoğrafının çekilmesi, stok girdileri, fatura düzenleme ve diğer tüm muhasebe işlemleri gibi altyapı gereksinimleriniz de karşılanıyor ve oldukça kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bir kumanda paneli teslim ediliyor.

Bu süreçte bizlere güzel bilgiler verdikleri için ve aylar içerisinde uyguladığımız etkili satış stratejilerimiz sayesinde satışlarımızı ciddi oranda arttırdıkları için Çözüm Tekno’ya teşekkürü bir borç biliriz.

İyi çalışmalarız dileriz.


Mağazadan Görünümler


Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Şirketin bilgi işlem ve gerekli altyapının oluşturulması, sistem alt yapısının sorunsuz ve güvenli şekilde devamlılığını sağlayarak ihtiyaç duyulan yazılım ,donanım altyapısının kurulması ve yönetilmesi sağlanmıştır.

Domain server, SQL server ve network konularındaki desteğimizle gerekli bileşenleri bir araya getirerek kurulumu sağlanmıştır.

Muhasebe Programının kurulumu-yönetimi-desteklenmesi, Stok Yönetimi,Cari Yönetimi, İrsaliye-Fatura Modülü, Dış veri al/gönder/transfer sistemlerini yönetilmesi, Perakende Modülü Yönetimi desteklenmesi, Muhasebe Programına ürün bilgilerini entegre etmek, Barkod Sistemi ve El terminali(M3) projelerini kurmak/yapılandırmak yönetmek, Raporlama konusunda (ERP) alt yapısında kullanılan Crystal Report programı ile form ve rapor oluşturmak, Excel Vba ile Macro Program yazılımları ile destek sağlamak, Ürün satış – stok hareketlerinin analizine göre haftalık sevk programını oluşturmak.

Muhasebe (Sistem) entegrasyonlarının kurulumu-yönetimi-desteklenmesi takibi, geliştirilmesi ile yönetilmesini sağlamak , Donanımla ilgili diğer ihtiyaçların araştırmasını ve takibini yaparak gerekli bileşenlerin alınmasını sağlamak