Ahmet Sezgin YALÇINKAYA – Ayakkabix

Müşteri Yorumları

Ahmet Sezgin YALÇINKAYA

Gerçekleşemeyecek hayalimize adım attıran Çözüm Teknoya sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz, 5 Yıldır İstanbul/Ataşehir bölgesinde 150 m2 mağazamızla değerli müşterimize marka ayakkabı satışı sunmaktayız,

Fakat yerel bölgemizde beklenilen potansiyeli göremeyince, arayış içerisine giriyoruz ve bu esnada herkesle istişare ediyor aynı zamanda satışımızı artıracak bir kanal arıyoruz. O günden sonra bir arkadaşımızın referansı ile internetten satış konusu açılıyor, ve yolun sonu saygıdeğer Halil ASAN beye çıkıyor, Halil Bey’den müsaitlik durumunu öğrenir öğrenmez hemen randevu alıyor ve tanışmayı heyecan ile bekliyoruz.

Günümüz geliyor, Çözüm Teknonun kapısını çalıyor ve ofisini ziyarete gidiyoruz. Bir taraftan ofiste canlı canlı Çözüm Teknonun E-Ticaretteki vizyonunu gördüğümüzde orada donakalıyor ve hızlı bir ticaretin, entegrasyonun ve sistemin düzenli bir şekilde işlediğini görüyoruz. Hemen işi satın almaya ve E-Ticarete Ayakkabix mağazası olarak start vermeyi, Çözüm Tekno desteğiyle ilerletmeyi o gün anlaşıyor ve el sıkışıyoruz.

Çözüm Tekno gerekli evrak ve bilgilerimizi aldıktan hemen sonra E-Ticarete start veriyor, aynı zamanda bizlere bilgi işlem ile ilgili ders eğitimi veriliyorken ekip arkadaşlarımızda Halil Asan bey yardımıyla nokta ve virgülüne kadar her şeyi öğreniyor, Sabah-akşam demeden, gece-gündüz ayırt etmeden bize izin bile yaptırmadan ekip arkadaşlarımıza ders anlatıyor aynı zamanda öğretiyordu. Kısa bir zaman içerisinde işimizi tamamlıyor ve bize düşen görevi eksiksiz yerine getiriyorduk, mağazalarımızda A’dan Z’ye ürünlerin hepsi stoklu bir şekilde sisteme entegre edilerek gerekli alt yapının kurulumu sağlandı ve Halil bey bizden sadece görsellerin ayarlanmasını istedi ve verilen görevi eksiksiz yaptık.

Çözüm Tekno desteğiyle ürünlerimiz hem yerel mağazamızda hem gittigidiyor.com, hepsiburada.com, n11.com, çiceksepeti.com ve kendi sitemiz olan ayakkabix.com’da dahil güncel stoğumuzla ürünlerimiz satışa açılmıştır , tüm E-ticaret kullanıcı giriş ve şifrelerimiz teslim edildikten 24 saat süre dilimi geçmeden ilk siparişime siftah edip gerisinin Çözüm Tekno desteğiyle dikiş söküğü gibi geldiğini gördük , 3 ay içinde Mükemmel bir konuma sahip olduk , ilerleyen zamanlarda Çözüm Teknonun uzaktan eğitimli desteği ile 6 ay-1 sene içerisinde hayal bile edemeyeceğimiz noktaya geldik.

Ayrıca E-Ticaret hayali ile yola çıkarak sahip olduğumuz değerlerden biride Halil Beyin defalarca kusursuz bir sistem olması gerektiğinin altını çizmesiyle öğrendiğim mağazalarımızdaki Bilgi işlem fatura irsaliye çözümlerinin de sistemin bir parçası olması bizi komple bir sistemin içerisine almıştır.Şuanda mağazalarımızdaki her satışımız muhasebe programına kayıt edilerek, stok takibi yapılarak fatura-irsaliye perakende modülü ile birlikte çalışan entegrasyon sayesinde kusursuz çalışmaktadır.

Kuruşu kuruşuna helal olsun, ama şunu unutmayın bu iş ücretle ölçülemez bir iştir, o yüzden gönlünüzü ferah tutup, sabır etmeyi unutmayınız, Çözüm Tekno ekibine teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.


Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Mağazadan Görünümler

ayakkabix-com-web-sitesi-1
ayakkabix-com-web-sitesi-3
ayakkabix-com-web-sitesi-2

Şirketin bilgi işlem ve gerekli altyapının oluşturulması, sistem alt yapısının sorunsuz ve güvenli şekilde devamlılığını sağlayarak ihtiyaç duyulan yazılım, donanım altyapısının kurulması ve yönetilmesi sağlanmıştır.

Domain server, SQL server ve network konularındaki desteğimizle E-Ticaret Sektörü için gerekli bileşenleri bir araya getirerek kurulumu sağlanmıştır.

Web site kurulumu (www.ayakkabix.com) ve tasarımının yapılması, Web ile Muhasebe Programı entegrasyonları Çözüm Tekno tarafından sağlanarak teslim edilmiştir.

Muhasebe Programının kurulumu-yönetimi-desteklenmesi, Stok Yönetimi, Cari Yönetimi, İrsaliye-Fatura Modülü, Dış veri al/gönder/transfer sistemlerini yönetilmesi, Perakende Modülü Yönetimi desteklenmesi, Muhasebe Programına ürün bilgilerini entegre etmek, Barkod Sistemi ve El terminali(M3) projelerini kurmak/yapılandırmak yönetmek, Raporlama konusunda (ERP) alt yapısında kullanılan Crystal Report programı ile form ve rapor oluşturmak, Excel Vba ile Macro Program yazılımları ile destek sağlamak,

Muhasebe (Sistem) entegrasyonlarının kurulumu-yönetimi-desteklenmesi takibi, geliştirilmesi, E-ticaret Uzmanlığı (E-Ticaret Departman Yöneticiliği) ile yönetilmesini sağlamak.

Tüm Pazar Yeri aksiyonları (Pazar Yerlerinin açılması, Sözleşme Aşamaları, Komisyon Anlaşmaları, Panel Yönetimleri, Profesyonel Pazar Yeri Entegrasyonlarının kurulması, Ürünlerin açılması, Kampanyalar düzenlenmesi,) Çözüm Tekno tarafından yönetilerek, 3 Ay Ücretsiz destek aşamasında Ciro yapılan bir Pazar Yeri olarak teslim edilmiştir.

Bu gönderiyi paylaş